Thursday, 25 September 2014

Nowe kwiatkiCi z was, którzy śledzą na Facebooku profil MAZU (www.facebook.com/mazuinspiracje) widzieli już pierwsze ozdobione przeze mnie podobrazia/tablice magnetycznych. Pora nadrobić zaległości na blogu! Tablice są ozdobione w różny sposób – jest decoupage (to dzieło mojej Mamy i wyszło jej to pięknie!), zygzak czyli popularny „chevron”  wykonany za pomocą taśmy maskującej i farby w sprayu oraz podobrazie pomalowane farbą do tablic (dwie warstwy nałożone płaskim gąbkowym pędzlem). Juz pracuję nad kolejnymi wzorami tablic!

Jest cudnie, bo nasze tablice trafiają do kolejnych sklepów. Jeśli już teraz chcielibyście zrobić sobie własną tablicę lub sprawić komuś ciekawy prezent, możecie już kupić podobrazia MAZU w kilku punktach na terenie (na razie ) Warszawy i okolic:

·         Malowana Lala – sklep kreatywny w al. K.E.N. 23
·         Pompon – kawiarnia artystyczna ul. Młynarska 13
·         Pastel – sklep dla plastyków, ul.Skaryszewska 2 i ul.Bora-Komorowskiego 7H
·         Muminek – sklep papierniczy, ul.Wałbrzyska 11, lok. 15 CH LAND i  ul. Hubala Dobrzańskiego 62, Stare Babice
·         Papiernik – sieć sklepów papierniczych (adresy: http://skleppapiernik.pl/content/gdzie-jeste%C5%9Bmy)
·         W internecie:  http://grzegorska.com/category/tablice-blejtramy

Zachęcam was do zabawy! A już niedługo mam nadzieję zaprosić was na bloga MAZU, gdzie znajdziecie nowe inspiracje do wykonania własnej tablicy magnetycznej a także tutoriale obrazkowe, które wam to ułatwią i nie tylko. Do zobaczenia!No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...