Thursday, 22 November 2012

Jarmark Świąteczny/ Christmas Crafts Fair
Dziś kilka słów o jarmarku, który odbył się w ostatnią niedzielę (25.11) w sklepie Agohome w Starych Babicach. Moje kartki miały swój kiermaszowy debiut, z czego jestem bardzo dumna. Bardzo się cieszę, bo kilka trafiło do nowych właścicieli :). Atmosfera była bardzo fajna, głownie dzięki dużej ilości stoisk z mnóstwem fantastycznych rzeczy: ozdób, biżuterii, zabawek itp., oraz gospodarzom, którzy rozpalili kominek, zapewnili ciepłe napoje i słodką przekąskę. Były też kolędy, wiec zrobiło się naprawdę świątecznie:) Mam nadzieję, że tradycja kiermaszowania w SB będzie się rozwijać. Zobaczcie ile pięknych i oryginalnych prac można było kupić na kiermaszu. Pozdrowienia dla wszystkich uczestniczek:)

PS Ciekawa jestem jakie Wy macie wrażenia po kiermaszu? Dajcie znać :) Niedługo kiermasz w Izabelinie, na który się wybieram. Ktoś jeszcze będzie? 
DajanaEyeMałgorzata Śleziak - Biżuteria artystyczna, sutasz, frywolitkaRekodzieło Artystyczne mag-JC-art                           
        Przytulny DomPaulina Dąbrowska - Pokrowce na laptopy 5 comments:

 1. Dziękujemy Ci bardzo za miłe słowa i prezentację prac. Takie spotkanie jest nie tylko okazją do zaprezentowania się ale tez poznania fantastycznych, uzdolnionych osób. :)
  pozdrawiam
  serdecznie
  Ewa

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wielu pracom przyjrzałam się uważniej dopiero przy obróbce zdjęć (w czasie jarmarku byłam chyba zbyt zaaferowana:)i jestem pod ogromnym wrażeniem kreatywności wszystkich:)
   PS Masz uroczego bloga Ewo. Pozdrawiam.

   Delete
 2. Jak miło zobaczyć jeszcze raz te piękne stoiska i wspaniałe prace! Tym bardziej, że kilka z nich trafiło do mojego domu :) Bardzo się cieszę z ich zakupu.
  A do AgoHome na kolejny jarmark zapraszam wiosną.

  ReplyDelete
  Replies
  1. W takim razie niecierpliwie czekam na wiosnę:)!

   Delete
 3. Jak miło zobaczyć jeszcze raz te piękne stoiska i wspaniałe prace! Tym bardziej, że kilka z nich trafiło do mojego domu :) Bardzo się cieszę z ich zakupu.
  A do AgoHome na kolejny jarmark zapraszam wiosną.

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...