Monday, 6 May 2013

Wyniki candy Project Life/ Project Life giveaway results !!!
Bez zbędnych wstępów i z wielką przyjemnością ogłaszam, że zwyciężczynią candy Project Life została:


Anita z Danii

Serdeczne gratulacje!
Ze zwyciężczynią skontaktujemy się mailowo w sprawie odbioru nagrody.
                                                                                            


Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wzięli udział w candy i obiecuję, że nie była to ostatnia taka zabawa na clou:) Przy okazji dowiedziałam się o wielu fajnych blogach, na których dzielicie się swoimi historiami i pasjami. Na pewno będę do was zaglądać! Mam nadzieję, że jeszcze będziemy miały okazję dzielić się postępami i pomysłami na tworzenie Project Life - rodzinnych i nie tylko:)

xoxo

PS Już niedługo do sklepu PL UK/Europe mają trafić nowe edycje kart journaligowych. Uwielbiam tam zaglądać - choćby dla inspiracji:) A jeśli mówimy o inspiracji to jakiś czas temu znalazłam na necie katalog najnowszych produktów Becky Higgins w PDF. Jeśli macie ochotę podelektować się przepięknymi kolorami i wzorami oto link.

Without further ado and withb much pleasure I give you the winner of the Project Life giveaway. It's:


Anita from Denmark

Congratulations!
We will contact the winner later this week with details on claiming her prize.


A big thank you to all who joined in the fun. I hope to host more nice giveaways in the future so stay tuned:) This giveaway has given me the opportunity to get to know fabulous new blogs, where you share your stories and passions. I promise to stop by! In the meantime I'm looking forward to sharing my progress and ideas on Project Life with you and vice versa :) 

xoxo

PS New core kit editions are coming soon to the PL UK/Europe shop! I just love browsing through the products - if only for inspiration;) Talking about inspiration - a while ago I stumbled upon full new product catalogue for Becky Higgins goodies. If you want to feast your eyes with amazing colors and designs check it out.
                                                              

4 comments:

 1. Replies
  1. Dziękuję serdecznie za wspólna zabawę:)

   Delete
 2. That's me! And the same day my son was born😊

  ReplyDelete
 3. Congratulations! Most of all, on your new baby:) I hope new PL products will help you document his and your family's jouney!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...